Contact
+90 507 604 4530
Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Online Muayene

İletişim Bilgileri

+90 212 257 3434

+90 507 604 4530

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Hizmetlerimiz

saç ekimi hizmeti

Saç Ekimi

FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yöntemi saç ekimi yaptırmak isteyen kişiye lokal anestezi uygulanarak enseden alınan kıl köklerinin saçsız alanlara yerleştirilmesi işlemidir.

sakal bıyık ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyık bölgesindeki dökülmelere çare olarak geliştirilen FUT yöntemi, 2002 yılındaki gelişmelerle ortaya çıkan FUE yöntemi sonrasında tercih edilir ekim yöntemi olmaktan uzaklaşmıştır.

kaş ekimi

Kaş Ekimi

Saç ekimlerinde olduğu gibi kaş bölgesine yapılan ekimlerde de donör bölge ense bölgesidir. Köklerin ense bölgesinden alınmasının nedeni; bu alanda bulunan köklerin hayat boyu saç üretmeye…

saç similasyonu

Saç Simülasyonu

Saç simülasyonu seyrelmiş olan kafa derisine uygulanan bir kamuflaj tekniğidir.

obezite cerrahisi

Obezite Cerrahisi

Obezite, vücut içerisinde aşırı yağ birikimiyle kişi sağlığını olumsuz yönde etkileyen bir problemdir.

Brezilya Popo Estetiği – BBL (Brazillian Butt Lift)

Brezilya popo estetiği bel, karın, kalça ve uyluk geçişlerinin ayrı ayrı planlandığı oldukça komplike bir cerrahi operasyondur.

burun estetiği

Burun Estetiği – Rinoplasti

Burun estetiği doğuştan gelen, sonradan oluşan ve çeşitli travmaların neden olduğu burun deformasyonlarını ve nefes alma sorunlarını gideren cerrahi bir müdahaledir.

Abdominoplasti

Karın Germe Estetiği – Abdominoplasti

Karın bölgesine yapılan germe ameliyatı, hastanın ihtiyacına göre iki şekilde yapılabilir. Deformasyon göbek deliğinin üst kısmına da yayılmış durumdaysa tam karın germe uygulanır.

kol germe

Kol Germe Ameliyatı – Brachioplasti

Çeşitli etkenler vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi kollarda da deri sarkmasına neden olabilir. Kol bölgesinde yaşanan deri sarkmaları, kol germe ameliyatı ile giderilebilmektedir.

mem buyutme estetiği

Meme Büyütme Estetiği – Göğüs Büyütme

Her yıl binlerce kadın küçük ya da asimetrik göğüs şikayetiyle bir plastik cerrahi uzmanına başvurarak meme büyütme estetiği yaptırmak istiyor.