Contact
Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Estetik & Plastik Cerrahi

Estetik ve Plastik Cerrahi Hizmetlerimiz

Burun Estetiği

Burun estetiği (Rinoplasti), birçok insanın tercih ettiği estetik ameliyatlar arasında ilk sırayı alıyor. Doğuştan ya da sonradan oluşan deformasyonlar, çökme, kemik eğriliği, kıkırdak erimesi gibi sorunlar cerrahi yöntemlerle giderilerek kişiye estetik bir görünüm kazandırılır.

Liposuction

Halk arasında yağ aldırma adıyla bilinen Liposuction, vücut üzerinde biriken fazla yağların vakumla alınarak uzaklaştırılması işlemidir. Liposuction bir zayıflama operasyonu değil, bölgesel incelme işlemidir.

Kaş Tasarımı

Kaş tasarımı, çeşitli sebeplerden dolayı şekli bozulan ya da dökülen kaş yapısının, yüz oranına uygun şekilde tasarlanması işlemidir. Kadınlar kadar erkeklerin de rağbet gösterdiği kaş tasarımı uygulamasında doğallık esas alınarak kişiye estetik bir görünüş kazandırılır.

Botoks – Dolgu

İlerleyen yaş, çevresel etkiler, sigara ve alkol kullanımı zaman içerisinde kolajen oluşumunu durdurarak cildin elastik yapısını kaybetmesine ve sarkmasına sebep olur. Belirginleşmeye başlayan çizgilere ne kadar erken müdahale edilirse o kadar başarılı sonuçlar elde edilir.

Obezite Cerrahisi

Sağlıksız beslenme alışkanlıkları, çeşitli rahatsızlıklar ve genetik özellikler sebebiyle vücut üzerinde biriken anormal yağlanmalar, obezite olarak adlandırılır. Dünya Sağlık Örgütü, vücut kitle indeksi 30’un üzerinde olan kişileri obez olarak tanımlamaktadır.