Contact
+90 507 604 4530
Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Online Muayene

İletişim Bilgileri

+90 212 257 3434

+90 507 604 4530

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Saç Ekim Süreci

İlk gün

Ön görüşmelerden sonra ekim işlemi için Hairtransland’i tercih edip;
Türkiye’ye indiğinizde sizi havaalanında karşılıyoruz. Vip transfer araçlarımızla kliniğimize kadar eşlik ederek, Trikoloji uzmanımız ile yeni saçlarınızın tasarımını, işlemin son detaylarını görüşmeniz ve ekim muayenesi gerçekleştirilmesi için kliniğimizde ağırlıyoruz. İşlem saatinin ve varsa sorularınızın yanıtlandığı görüşmenin ardından dinlenmeniz için otelinize transferinizi sağlıyoruz.

vip transfer

2. gün

Karar verilen işlem saatinden önce otelden kliniğimize transferiniz gerçekleştiriliyor. Kliniğe vardıktan sonra lokal anestezinin ardından ekim işlemi başlıyor. İşlemin süresi ekim alanına, greft sayısına ve tekniğe göre farklılık gösterebiliyor. (Saç ekimi işlemleri ortalama olarak 6-9 saat arasında, sakal – bıyık ekimleri 2-5 saat arasında, kaş ekimi işlemi ise; ortalama 2-3 saat sürüyor.) İşleminiz tamamlandıktan sonra dikkat etmeniz gerekenleri detaylı bir şekilde tekrar hatırlatıp dinlenmeniz için oteinize transferinizi sağlıyoruz.

istanbulda sac ekim islemi

3. Gün

Ekim prosedürlerinde 3. Gün tamamen size ait. Dilerseniz bu günü dinlenmek için kullanabilir, dilerseniz İstanbul’un en güzel semtlerini gezerek şehrin tarihi ve turistik güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

istanbul

4. gün

Prosedürün son gününde ilk yıkama işlemi için sizi yine merkezimizde ağırlıyoruz. İlk yıkama işleminizi gerçekleştirerek, doktorumuz tarafından tavsiye edilen ve düzenli şekilde kullanmanız gereken ürünlerinizi teslim ediyoruz. Tüm prosedür tamamlandıktan sonra sizleri evinize uğurlamak üzere havalanına transferinizi sağlıyoruz.

vip