Contact
+90 507 604 4530
Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Online Muayene

İletişim Bilgileri

+90 212 257 3434

+90 507 604 4530

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:5 Estetikland Plaza Şişli İstanbul

Saç Ekimi İçin En Doğru Ülke: Türkiye

türkiyede saç ekimi

Türkiye’de saç ekimi

Her gün dünyanın pek çok yerinden turist Türkiye’de saç ekimi yaptırmak için ülkemizi ziyaret ediyor. Üstelik sadece saç ekimi için değil, plastik cerrahi işlemleri için de birçok turisti ağırlıyoruz. Bu yoğun sirkülasyon dünya ülkeleri arasında sağlık turizminin yükselen yıldızının Türkiye olduğunu ispatlıyor. Sağlık turizmi kapsamında yer alan pek çok alan arasından, son yıllarda en çok tercih edilen operasyon saç ekimi.  Saç ekimi alanında lider konumdaki Türkiye, yapılan başarılı operasyonlar ve yurt dışına oranla daha uygun fiyat politikası sayesinde bu önemli konumu uzun yılar boyunca kimseye kaptırmayacak gibi…

Saç ekimi için neden Türkiye’yi tercih etmelisiniz?

Sağlık turizminin son trendi saç ekimi işleminin yıldızı olan Türkiye’nin, operasyon için en çok tercih edilen şehri İstanbul. Turistik yerleri ve tarihi ile tüm dünyanın en ilgi çekici şehirlerinden biri olan İstanbul, aynı zamanda Türkiye’de yapılan estetik operasyonların da başkenti. 4-5 günlük bir süreç içerisinde gerçekleştirilen saç ekimi işlemini yaptırırken, bir yandan da şehri keşfedebilme imkanı bulmak tüm turistler tarafından oldukça cezbedici bulunuyor.

Turistlerin Türkiye’de saç ekimi yaptırmasının tek nedeni sadece turistik amaçlardan kaynaklanmıyor. Bunun yanı sıra dünya genelinde gerçekleştirilen en başarılı saç ekimi operasyonları da Türk hekimler tarafından gerçekleştiriliyor, hem de diğer ülkelere kıyasla oldukça uygun fiyatlarla… Örneğin; Amerika’da 20.000$ gibi astronomik ücretlerle gerçekleştirilirken, Türkiye’de saç ekimi çok daha uygun fiyatlarla yapılıyor. Fiyat/performans grafiği söz konusu olduğunda, saç ekimi alanında lider ülkenin Türkiye olması şaşırtıcı bir durum değil.

Hekimlerin başarıları ve uzmanlık seviyeleri, kullanılan teknoloji, sağlık sebepli ziyaret esnasında turistik amaçlı gezilerin de yapılabilecek olması ve tüm bunları uygun fiyatlar karşılığı gerçekleştirmek saç ekimi için en doğru adresin Türkiye ve İstanbul olduğunu ispatlıyor.

Saç ekiminde Hairtransland farkı

Hairtransland, 17 yıllık tecrübesi ve gerçekleştirdiği saç ekimlerinin başarısı ile saç ekimi, sakal/bıyık ekimi ve kaş ekimi konularında İstanbul’un en bilinen firmalarındandır. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden binlerce misafirini İstanbul’da ağırlayan Hairtransland, tecrübesiyle pek çok rakibini geride bırakmıştır. Saç ekimi operasyonlarında marka haline gelen Hairtransland, konusunda uzman hekimleri ve ekibiyle uluslararası alanda da tecrübesiyle fark yaratmıştır.

Başarısıyla size mutluluk verecek bir saç ekimi tecrübesi deneyimlemek istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Hairtransland ekibi, dünyanın her yerinden gelen misafirleri arasında sizi de görmekten ve siz değerli misafirlerini muhteşem şehir İstanbul’da ağırlamaktan onur duyacaktır.

Haitransland’de verilen diğer hizmetler

Last modified: September 19, 2018

Leave a Reply